Pvm | Paikka | Kilpailu |
---|
Videointi 26.2.2021 Arviointi 6.-7.3.2021 | Vihti (Järvenpää) | Ilmoitettu: Aluedebytantit | Aino Ropponen | | B-silmut | Julia Saarinen | | B-silmut | Vilma Kankarisalo | | B-silmut | Venla Pinomaa | |
|
Pvm | Paikka | Kilpailu |
---|
11.-13.9 | Tampere | Vahvistettu: SM-noviisit | Meea Männikkö | 7./38 (79,25) | SM-Noviisit | Lili Kotamäki | 38./38 (49,47) | SM-Noviisit | Pietari Anttila | WD |
|
12.-13.9.2020 | Riihimäki | Vahvistettu: Juniorit | Melinda Gyran | 25./27 (62,28) | Juniorit | Ann-Marie Suortti | WD |
|
25.-27.9.2020 | Tikkurila | Vahvistettu: B-silmut nuoremmat | Vilma Kankarisalo | 11./22 (40,67) | B-silmut nuoremmat | Venla Pinomaa | 15./22 (39,00) | B-silmut nuoremmat | Julia Saarinen | 22./22 (32,33) em. Laadukas axel-hyppy | B-silmut nuoremmat | Maryam Nguyen | 12./22 (40,33) | Minit 2012 ja nuoremmat | Maria Saarinen | 13./16 (14,67) | Minit 2011 | Iida Ropponen | 15./33 (16,67) | Minit 2011 | Aada Riekkinen | 32./33 (11,00) | |
2.10.2020 | Kerava | Vahvistettu: B-silmut | Venla Pinomaa | 15./18 (38,33) | B-silmut | Julia Saarinen | 18./18 (32,33) | B-silmut | Maryam Nguyen | 10./18 (42,00) | B-silmut | Vilma Kankarisalo | 11./18 (41,33) | Minit | Iida Ropponen | 6./12 (34,33) | Minit | Aada Riekkinen | 10./12 (30,00) e.m. Mahtavat liu'ut | Minit | Maria Saarinen | 7./12 (34,00) em. Vauhdikas istumapiruetti |
|
2.-4.10.2020 | Kerava | Vahvistettu: Seniorit | Irina Kirjanen | 4./4 (71,60) | Juniorit | Leevi Nevalainen | 1./1 (70,35) | Juniorit | Ann-Marie Suortti | 12./13 (63,92) | Juniorit | Melinda Gyran | WD | SM-noviisit | Pietari Anttila | WD | SM-noviisit | Lili Kotamäki | 22./24 (71,29) | SM-noviisit | Meea Männikkö | 2./24 (95,05) |
|
17.-18.10.2020 | Espoo | Ilmoitettu: SM-noviisit | Pietari Anttila | WD |
|
24.-25.10.2020 | Kotka | Ilmoitettu: SM-noviisit | Lili Kotamäki | 27./28 (60,18) | SM-noviisit | Meea Männikkö | 1./28 (98,17) |
|
24.10.2020 | Järvenpää | Vahvistettu: B-silmut | Venla Pinomaa | 12./22 (35,00) | B-silmut | Julia Saarinen | 21./22 (27,67) | B-silmut | Maryam Nguyen | 8./22 (37,00) | B-silmut | Vilma Kankarisalo | 11./22 (35,33) em. Hyvä käsien kannatus | Minit | Iida Ropponen | 8./14 (31,33) em. Pyörivät piruetit | Minit | Aada Riekkinen | 13./14 (25,67) | Minit | Maria Saarinen | 3./14 (37,00) Finaalipaikka | Tintit | Ella Kettunen | 3./17 (17,33) Finaalipaikka | Tintit | Malla Lehtonen | | Tintit | Iisa Riekkinen | | Tintit | Sofia Saarelainen | | Tintit | Fiona Stedt | Finaalipaikka | Tintit | Emilia Suni | |
|
31.10.2020 | Klaukkala | Vahvistettu: Aluedebytantit | Aino Ropponen | 10./12 (30,33) | B-silmut | Julia Saarinen | 15./17 (33,00) | B-silmut | Maryam Nguyen | 3./17 (44,67) | B-silmut | Vilma Kankarisalo | 11./17 (38,83) | Minit | Aada Riekkinen | 14./15 (25,00) | Minit | Maria Saarinen | 4./15 (37,00) | Minit | Iida Ropponen | 11./15 (29,33) |
|
30.10-1.11.2020 | Hamina | Ilmoitettu: Seniorit | Irina Kirjanen | 11./12 (74,46) | Juniorit | Ann-Marie Suortti | WD |
|
30.10-1.11.2020 | Tikkurila | Ilmoitettu: Juniorit | Leevi Nevalainen | 1./1 (65.01) |
|
7.11.2020 | Mäntsälä | Vahvistettu: Minit | Maria Saarinen | 7./23 (36,67) em. Upeat piruetit | Minit | Iida Ropponen | 17./23 (29,67) | Minit | Aada Riekkinen | 16./23 (30,00) | Tintit | Ella Kettunen | | Tintit | Fiona Stedt | |
|
7.-8.11.2020 | Tampere | SM-noviisit | Team Ice Mist | 9./10 (48,99) |
|
14.11.2020 | Hyvinkää | Vahvistettu: Aluejun. | Essi Isokääntä | WD | Aluedeb. | Aino Ropponen | 10./12 (30,67) | B-silmut | Maryam Nguyen | 6./16 (41,33) | B-silmut | Vilma Kankarisalo | 3./16 (44,67) | B-silmut | Venla Pinomaa | 11./16 (36,33) em. Erittäin laadukkaan piruetit | B-silmut | Julia Saarinen | 15./16 (34,00) | Minit | Iida Ropponen | 9./12 (30,67) | Minit | Aada Riekkinen | 9./12 (30,67) | Minit | Maria Saarinen | 3./12 (42,00) | Tintit | Fiona Stedt | | Tintit | Ella Kettunen | 2./16 (22,67) | Tintit | Malla Lehtonen | | Tintit | Iisa Riekkinen | | Tintit | Emilia Suni | |
|
14.-15.11.2020 | Tuusula | Vahvistettu: Seniorit | Irina Kirjanen | 10./10. (69,42) | Juniorit | Leevi Nevalainen | 1./1 (73,56) | SM-noviisit | Lili Kotamäki | 10./11 (72,62) | SM-noviisit | Meea Männikkö | 1./11 (109,47) |
|
21.-22.11.2020 | Lohja, Kisakallio | Vahvistettu: Aluejun. | Essi Isokääntä | WD | Aluedeb. | Aino Ropponen | 12./12 (23,67) | B-silmut | Julia Saarinen | 17./20 (31,33) | B-silmut | Vilma Kankarisalo | 6./20 (42,33) em. Upeat piruetit | Minit | Aada Riekkinen | 17./28 (29,33) | Minit | Maria Saarinen | 12./28 (35,00) em. Laadukkaat piruetit | Tintit | Ella Kettunen | em. Vauhdikas perusluistelu | Tintit | Fiona Stedt | em. Laadukas istumapiruetti | Tintit | Iisa Riekkinen | | Tintit | Emilia Suni | | Tintit | Malla Lehtonen | | |
28.-29.11.2020 | Mikkeli | Ilmoitettu: SM-noviisit | Meea Männikkö | | SM-noviisit | Lili Kotamäki | |
|
5.12.2020 | Tuusula | Ilmoitettu: Aluedeb. | Aino Ropponen | | B-silmut | Venla Pinomaa | | B-silmut | Maryam Nguyen | | B-silmut | Julia Saarinen | | B-silmut | Vilma Kankarisalo | | Minit | Maria Saarinen | | Minit | Iida Ropponen | | Minit | Aada Riekkinen | | Tintit | Fiona Stedt | | Tintit | Iisa Riekkinen | | Tintit | Emilia Suni | | Tintit | Malla Lehtonen | | Tintit | Sofia Saarelainen | | Tintit | Ella Kettunen | |
|